Falzifikáty

Predvianočný obrazový prehľad najčastejšie sa opakujúcich inzerátov podvodníkov na sociálnej platforme Facebook.

O súčasnej facebookovej inzercii predajcov falzifikátov streetwear módy a obuvi.

Falzifikáty-podvody Facebook

Pred istým časom – august 2018, vyšiel v internetovom vydaní mienkotvorného denníka pravda.sk, článok informujúci o hrozbe väzenia, respektíve udelenia vysokej pokuty, v prípade nákupu napodobeniny značkového výrobku pre vlastnú potrebu.

S rozmachom a čoraz väčšou obľúbenosťou sociálnych sietí, predovšetkým Facebooku, dostali predajcovia do rúk silného pomocníka.

fakebook

Svetu napodobenín obuvi a nielen obuvi nevládnu len falzifikáty, ktoré sú po stránke funkčnosti a kvality spracovania na nerozoznanie od originálu.

S blížiacimi vianočnými sviatkami stúpajú predaje najrozličnejšieho spotrebného tovaru, kde spravidla v centre toho najväčšieho záujmu sú najlacnejšie a vôbec nie podozrivé ponuky.

AliExpress  - internetový obchod združujúci tisíce čínskych predajcov, prípadne výrobcov predávajúcich tovar rozmanitého druhu do celého sveta, minimálne v rámci Slovenska a Česka sa jedná o najnavštevovanejšie čínske nákupné stredisko.

Obrazový prehľad falzifikátov dámskych čižiem Adidas, s ktorými môžete mať tú česť stretnúť na slovenských inzertných weboch.

Jesenný výber nepodarených kópii súčasných tenisiek  a dokonca i tých, ktoré sa objavia v blízkej budúcnosti.

O súčasných, a ak nie úplne horúcich, tak aspoň „teplých“ nových falzifikátoch  teniskovej scény začínajúceho roka 2014. Happy New Fakes 2014!

Stránky