Dámske čižmy Christian Louboutin na jeseň a zimu 2020

Výber z menu dámskych čižiem luxusnej značky Christian Louboutin pre jesenno-zimnú sezónu 2020.

Členkové čižmy „With My Guitar“ (1400 €)  sú poctou estetike londýnskych sedemdesiatych rokov a predstavujú štíhlu siluetu mestskej elegancie. Zvršok je postavený na 65 mm podpätku, zvýraznený radmi hrotov, ako aj kombináciou vodorovných čiernych koží a strieborných aligátorových, pripadne hadích kožených panelov.

Elegantná členková obuv „Eleonor“ (950 €) zdôrazňuje nohu sofistikovaným štýlom, model z čiernej teľacej kože je decentne prešívaný, rafinovaný vzhľad je nasadený na 85 mm podpätku.

Členkové „Birkigate“ (1250 €) sú zdobené bočným zipsom, ktorý zvýrazňuje elegantné a prepracované línie. Zvršok je vyrobený z čiernej teľacej kože, má špicatú špičku a minimalistický štýl, to všetko je nasadené na štíhlom 85 mm podpätku.

Čižmy „Levitation“ (1300 €) majú patentovaný podpätok z plexiskla, akoby zavesenom vo vzduchu, podčiarkuje tak elegantné zúžené línie zvršku vyrobeného z teľacej čiernej kože.

„Eleonor“ (1800 €) sú klasické nadkolenné čižmy  s asymetrickým priečnym 85 mm podpätkom a mierne zaoblenou špičkou zužovanou do hrotu. Zvršok je vyrobený z čierneho semišu, má širšiu sáru a detaily v oblasti kolien predlžujúcimi nohu.

Ďalším zástupcom nadkolenných čižiem je elegantný model „Kronobotte“ (1600 €).
Štíhle Christian Louboutin sedia na 85 mm podpätku, ktorý im dodáva rafinované prehĺbenie.  Prepracovaný vzhľad s asymetrickým zvrškom zakrývajúci koleno snúbi kombináciu napa a strečovej kože.

Birkigate
Eleonor - nadkolenné
Eleonor
Kronobotte
Levitation
With My Guitar
With My Guitar