YouTube  Facebook  Instagram   

Obchod eObuv.sk

Témy: 

Poľský internetový obchod pôsobiaci na slovenskej doméne eobuv.sk patrí v súčasnosti medzi najznámejších predajcov obuvi a rôznych doplnkov v prostredí domáceho on-line predaja.

Spoločnosť pôsobiaca vo viacerých európskych krajinách bola založená pred viac ako dvadsiatimi rokmi, pôvodný-poľský eshop Eobuwie.pl vznikol v roku 2006. Eobuwie.pl sa obratom radí medzi najväčšie e-shopy  v Poľsku. Sedemdesiatpäť percent akcií eobuwie.pl S.A. vlastní známa poľská obuvnícka firma CCC.
Sortiment predajcu zahŕňa viac ako štyristo značiek a cez 50 000 modelov topánok a kabeliek, vrátane exkluzívnych výrobcov ako Tommy Hilfiger, Guess, Calvin Klein, Ecco, Clarks, Geox a ďalšie.

 

Platobné metódy
Kreditné alebo debetné karty MasterCard a Visa. Bankový prevod. Dobierka. PayPal
Doprava
Pri forme platby na dobierku zaplatíte za objednávku 3 €. Pri objednávke nad 25 € a platbe prevodom na bankový účet, kartou alebo cez PayPal je tovar doručený zadarmo. Pri platbe bankovým prevodom a opäť kartou alebo PayPal-om za objednávku do 25 € zaplatíte za prepravu 2€.
Tovar je doručovaný v  rozmedzí dvoch až troch pracovných dní od prijatia objednávky. Tovar doručuje spoločnosť DPD, vrátane odberných miest.

Poznámka: Keďže sa jedná o zahraničný obchod, Slovenská obchodná inšpekcia nemá kompetencie na riešenie prípadných sporov medzi obchodom a zákazníkom. (Nehovoriac o tom, že SOI  je často impotentná aj pri uplatňovaní práv spotrebiteľov konfrontujúcich sa so slovenskými predajcami). Najčastejším dôvodom roztržky medzi zákazníkom a predajcom je ako zvyčajne zamietnutá reklamácia.
V prípade “neoprávnene“ zamietnutej reklamácie zahraničného obchodu pôsobiaceho z niektorých krajín EÚ sa môžete obrátiť na Európske spotrebiteľské centrum v SR.